46. Zygmunt Menkes - MARTWA NATURA Z OBRAZAMI I GITARĄ, LATA 20. XX W.

    Zygmunt Menkes
    - ok. DZIEWCZYNA Z BUKIETEM KWIATÓW, 1928

    Zygmunt Menkes
    - SŁONECZNIKI W WAZONIE,

Paryż, Indywidualna wystawa Zygmunta Menkesa, Galerie d'art.Le Portigue, 1928, poz. 31.

Nr katalogowy: 46

Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
MARTWA NATURA Z OBRAZAMI I GITARĄ, LATA 20. XX W.

olej, płótno / 130 x 86 cm
sygn. z lewej strony: Menkes
na odwrocie nalepka z wystawy artysty w Galerie d'art.Le Portigue, Bd Raspail 99, Paryż 1928.

Cena wywoławcza:
70 000 zł ●
16 510 EUR
19 445 USD

Estymacja:
80 000 - 90 000 zł
18 868 - 21 227 EUR
22 223 - 25 000 USD

80 000 zł*
18 868 EUR
22 223 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.