62. Stanisław Fijałkowski - 6.VII.70

    Rajmund Ziemski
    - PEJZAŻ, 1970

    Stanisław Fijałkowski
    - AUTOSTRADA VI, 1973

Proweniencja

Nr katalogowy: 62

Stanisław Fijałkowski (1922)
6.VII.70, 1970

olej, płótno / 60 x 73 cm
sygn. na blejtramie: S. Fijałkowski oraz opisany: Stanisław Fijałkowski „ 6 VII 70” ŁÓDŹ ul. Zachodnia 12 m. 59

Cena wywoławcza:
65 000 zł ●
15 331 EUR
18 056 USD

Estymacja:
70 000 - 100 000 zł
16 510 - 23 585 EUR
19 445 - 27 778 USD

77 000 zł
18 161 EUR
21 389 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.