63. Stanisław Fijałkowski - AUTOSTRADA VI

    Stanisław Fijałkowski
    - 6.VII.70, 1970

    Jan Ziemski
    - INTERFERENCJE, 1974

Proweniencja

aukcja Domu Aukcyjnego Stockholms Auktionzwerg z dnia 10.11.2015

Nr katalogowy: 63

Stanisław Fijałkowski (1922)
AUTOSTRADA VI, 1973

olej, płótno / 81 x 65 cm
sygn. na blejtramie: FIJAŁKOWSKI – AUTOSTRADA VI 1973

Cena wywoławcza:
110 000 zł
25 944 EUR
30 556 USD

Estymacja:
130 000 - 160 000 zł ●
30 661 - 37 736 EUR
36 112 - 44 445 USD

145 000 zł
34 199 EUR
40 278 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.