65. Piotr Kowalski - CUBE NR 10 (CG1967-Q)

    Jan Ziemski
    - INTERFERENCJE, 1974

    Wojciech Fangor
    - SU 38, 1973

Proweniencja

aukcja domu aukcyjnego Louisa Auktion, Bruksela, 1.10.2016
kolekcja prywatna syna artysty, Andrzeja Kowalskiego

Paryż, Galerie Claude Givaudan, Kowalski, 1967, poz. kat. 17

Nr katalogowy: 65

Piotr Kowalski (1927 - 2004)
CUBE NR 10 (CG1967-Q), 1967

stal nierdzewna, pleksiglas / 57 x 57 x 57 cm
sygn. i opisany na dolnej krawędzi: PK 67 / 28/30
edycja: 28/30

Cena wywoławcza:
35 000 zł ●
8 255 EUR
9 723 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 434 - 11 793 EUR
11 112 - 13 889 USD

40 000 zł
9 434 EUR
11 112 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.