91. Mikołaj Kochanowski - RELIEF, LATA 70. XX W.

    Jerzy Kałucki
    - PRZEBIEGI XXXI, 2014

    Andrzej Nowacki
    - RELIEF, 2010

Kraków, wrzesień, 2017, Mikołaj Kochanowski (1916-1987), poz. 25.

Mikołaj Kochanowski (1916-1987), Kraków, wrzesień, 2017, s. 45.

Nr katalogowy: 91

Mikołaj Kochanowski (1916 - 1987)
RELIEF, LATA 70. XX W.

tech. własna, płótno / 100 x 85 cm
sygn. i opisany na odwrocie: 100X85 / MIKOŁAJ KOCHANOWSKI / KRAKÓW / DZIERŻYŃSKIEGO 21c/6

Cena wywoławcza:
18 000 zł ●
4 246 EUR
5 000 USD

Estymacja:
20 000 - 30 000 zł
4 717 - 7 076 EUR
5 556 - 8 334 USD

20 000 zł
4 717 EUR
5 556 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.