45. Jankiel Adler - Martwa natura

    Jankiel Adler
    - ok. FIGURA, 1943

    Rafał Malczewski
    - Pejzaż górski,

Proweniencja

Londyn, Gimpel Fils Gallery
własność artysty

Nr katalogowy: 45

Jankiel Adler (1895 - 1949)
Martwa natura, ok. 1943

olej, płótno / 31 x 25 cm
sygn. p.d.: adler

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 699 EUR
8 260 USD

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 374 - 10 766 EUR
10 325 - 13 275 USD

35 000 zł
8 374 EUR
10 325 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.