97. Edward Dwurnik - Rzym

    Eugeniusz Markowski
    - POKÓJ MA MNIEJ ZWYCIĘSTW NIŻ WOJNA(…), 1985

    Konrad Jarodzki
    - EROTYK VII, 1983

Nr katalogowy: 97

Edward Dwurnik (1943)
Rzym, 2016

olej, płótno / 200 x 270 cm
d.ś.: ROMA E. DWURNIK 2016-17
opisany na odwrocie: 2016 E.DWURNIK "ROMA"(RZYM) NR: IX-2233-6666

Cena wywoławcza:
75 000 zł
17 943 EUR
22 124 USD

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 532 - 23 924 EUR
26 549 - 29 499 USD

78 000 zł
18 661 EUR
23 009 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.