13. Otto Strutzel - WYBRZEŻE WE WŁOSZECH, 1892

    Henryk Siemiradzki
    - Taras ogrodowy,

    Jan Stanisławski
    - Poranek,

Nr katalogowy: 13

Otto Strutzel (1855 - 1930)
WYBRZEŻE WE WŁOSZECH, 1892

olej, płótno / 40 x 63 cm
sygn. l.d.: 31.7.92. Otto Strützel

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 981 EUR
7 375 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
7 178 - 8 374 EUR
8 850 - 10 325 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.