63. Jerzy Nowosielski - AKT PRZY OTWARTYM OKNIE, LATA 70. XX W.

    Teresa Pągowska
    - POSTAĆ, 1983

    - AKT STOJĄCY, 1981

Proweniencja

zakup od artysty

Nr katalogowy: 63

AKT PRZY OTWARTYM OKNIE, LATA 70. XX W.

olej, płótno / 100 x 60 cm
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski

Cena wywoławcza:
190 000 zł
45 455 EUR
56 048 USD

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł ●
59 809 - 83 733 EUR
73 747 - 103 245 USD

250 000 zł*
59 809 EUR
73 747 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.