68. Stanisław Fijałkowski - 31.VII.61, 1961

    Magdalena Abakanowicz
    - Katarsis, 1985

    Stanisław Fijałkowski
    - DZIESIĄTA CZARNA SZARFA, 1986

Proweniencja

Nr katalogowy: 68

Stanisław Fijałkowski (1922)
31.VII.61, 1961

olej, płótno / 61 x 49,5 cm
sygn. i opisany na blejtramie: S.FIJAŁKOWSKI / 31 VII 61 19/61

Cena wywoławcza:
65 000 zł
15 551 EUR
19 175 USD

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 747 - 21 532 EUR
20 649 - 26 549 USD

70 000 zł*
16 747 EUR
20 649 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.