69. Stanisław Fijałkowski - DZIESIĄTA CZARNA SZARFA

    Stanisław Fijałkowski
    - 31.VII.61, 1961,

    Mieczysław Tadeusz Janikowski
    - TRÓJKĄTY, PIERWSZA POŁOWA LAT 60. XX W.,

Poznań, Muzeum Narodowe, Stanisław Fijałkowski, 2003.
Warszawa, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Stanisław Fijałkowski, 2003.
Wrocław, Muzeum Narodowe, Stanisław Fijałkowski, 2003.

Stanisław Fijałkowski, [katalog wystawy], Muzeum Narodowe w Poznaniu, 2003, s. 199.

Nr katalogowy: 69

Stanisław Fijałkowski (1922)
DZIESIĄTA CZARNA SZARFA, 1986

olej, płótno / 100 x 81 cm
sygn. na blejtramie: S.FIJAŁKOWSKI – DZIESIĄTA CZARNA SZARFA 1986

Cena wywoławcza:
80 000 zł
19 139 EUR
23 599 USD

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
21 532 - 28 709 EUR
26 549 - 35 399 USD

90 000 zł*
21 532 EUR
26 549 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.