34. Stanisław Eleszkiewicz - PORTRET MĘŻCZYZNY

    Eugeniusz Geppert
    - NAD SEKWANĄ,

    Józef Czapski
    - PEJZAŻ,

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 34

Stanisław Eleszkiewicz (1900 - 1963)
PORTRET MĘŻCZYZNY

olej, płótno / 28,5 x 22 cm
sygn. p.d.: S.E. na odwrocie portret mężczyzny rysowany ołówkiem, sygnowany: St. Eleszkiewicz

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 824 EUR
3 371 USD

Estymacja:
15 000 - 18 000 zł ●
3 530 - 4 236 EUR
4 214 - 5 057 USD

12 000 zł*
2 824 EUR
3 371 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.