54. Henryk Musiałowicz - Z CYKLU OCZEKIWANIE

    Władysław Jackiewicz
    - AKT, 1984

    Magdalena Abakanowicz
    - Katarsis, 1985

Proweniencja

z kolekcji rodziny artysty

Nr katalogowy: 54

Henryk Musiałowicz (1914 - 2015)
Z CYKLU OCZEKIWANIE, 1981 - 1985

olej, płyta, drewno / 82 x 104 cm
sygn. na odwrocie: Z CYKLU OCZEKIWANIE 82 X 104 1981/85 MUSIAŁOWICZ

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 530 EUR
4 214 USD

Estymacja:
18 000 - 25 000 zł ●
4 236 - 5 883 EUR
5 057 - 7 023 USD

19 000 zł
4 471 EUR
5 338 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 29 MAJA 2018

29 maja 2018 r. godz. 19.00

8 - 29 maja, 2018 r.