43. Joachim Weingart - Dziecięca dyskusja

    Władysław Ślewiński
    - MARTWA NATURA, ok. 1900-1906,

    Eugeniusz Geppert
    - Tam na błoniu błyszczy kwiecie, 1964

Proweniencja

Dom Aukcyjny Polswiss Art, aukcja 6.10.2015, poz. 32.
Millon & Associés SAS, aukcja 21.11.2012, poz. 127.
Francja, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 43

Joachim Weingart (1895 - 1942)
Dziecięca dyskusja

olej, tektura / 73 x 103 cm w świetle ramy
sygn. p.d.: Weingart
na odwrocie zachowana częściowo etykietka wystawowa z odręcznie wypisanym tytułem, autorem i numerem 184

Estymacja:
65 000 - 85 000 zł
15 187 - 19 860 EUR
17 809 - 23 288 USD

60 000 zł*
14 019 EUR
16 439 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.