97. Edward Dwurnik - NEW YORK

    Albert Hermann
    - Mädchen mit Teufelchen, 205

    - Chrystus na górce z cyklu Krzyż, 1979

Nr katalogowy: 97

Edward Dwurnik (1943)
NEW YORK, 2017

olej, płótno / 200 x 270 cm
d.ś.: E. DWURNIK NEW YORK 2017
opisana na odwrocie: 2017 E. DWURNIK "NEW YORK" NR IX 2265 6766

Estymacja:
90 000 - 100 000 zł ●
21 029 - 23 365 EUR
24 658 - 27 398 USD

90 000 zł*
21 029 EUR
24 658 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.