32. Luciene Alphonse Gros - Powrót z połowu

    Iwan Trusz
    - Via Appia,

    Mela Muter
    - Portret dr Bolesława Nawrockiego, lata 60. XX w.,

Proweniencja

Dom Aukcyjny Polswiss Art, aukcja 11.10.2012, poz. 56.

Nr katalogowy: 32

Luciene Alphonse Gros (1845 - 1913)
Powrót z połowu, 1903

olej, płótno / 150 x 200 cm
sygn. l.d. Lucien Gros/ 1903

Estymacja:
200 000 - 300 000 zł
46 729 - 70 094 EUR
54 795 - 82 192 USD

150 000 zł*
35 047 EUR
41 096 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.