33. Mela Muter - Portret dr Bolesława Nawrockiego, lata 60. XX w.

    Luciene Alphonse Gros
    - Powrót z połowu, 1903

    Mela Muter
    - Kwiaty w wazonie,

Proweniencja

Dom aukcyjny Agra Art, aukcja 6.12.2009, poz. 106.

Nr katalogowy: 33

Mela Muter (1876 - 1967)
Portret dr Bolesława Nawrockiego, lata 60. XX w.

olej, sklejka / 61 x 50 cm
sygn. l.g.: MUTER

Estymacja:
120 000 - 150 000 zł ●
28 038 - 35 047 EUR
32 877 - 41 096 USD

135 000 zł
31 543 EUR
36 987 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.