34. Mela Muter - Kwiaty w wazonie

    Mela Muter
    - Portret dr Bolesława Nawrockiego, lata 60. XX w.,

    Mela Muter
    - Portret dziewczynki / Portret mężczyzny,

Nr katalogowy: 34

Mela Muter (1876 - 1967)
Kwiaty w wazonie

olej, deska / 46,3 x 31,7 cm
sygn. l.d.: Muter

Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
14 019 - 18 692 EUR
16 439 - 21 918 USD

65 000 zł
15 187 EUR
17 809 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.