35. Mela Muter - Portret dziewczynki / Portret mężczyzny

    Mela Muter
    - Kwiaty w wazonie,

    Eugeniusz Zak
    - Pejzaż francuski,

Proweniencja

Trójmiasto, kolekcja prywatna

Nr katalogowy: 35

Mela Muter (1876 - 1967)
Portret dziewczynki / Portret mężczyzny

(obraz dwustronny) olej, płótno, 62 x 48 cm sygn. l.g.: Muter (na Portrecie dziewczynki) /

Estymacja:
180 000 - 220 000 zł ●
42 057 - 51 402 EUR
49 316 - 60 274 USD

180 000 zł*
42 057 EUR
49 316 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.