40. Zygmunt Menkes - Portret kobiety, ok. 1930
Proweniencja
Dom aukcyjny Agra Art, aukcja 14.03.1999, poz. 42.
Nr katalogowy: 40
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
Portret kobiety, ok. 1930
olej, płótno / 45,5 x 38,5 cm
sygn. l.d.: Menkes
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
14 019 - 18 692 EUR
16 439 - 21 918 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018
16 października 2018 r. godz. 19.00
26 września - 16 października, 2018 r.