73. Henryk Berlewi - Mechanofaktura, ok. 1960

    Roy Lichtenstein
    - M-Maybe, 1965

    Mikołaj Kochanowski
    - Obraz-relief III, lata 60. XX w.,

Nr katalogowy: 73

Henryk Berlewi (1894 - 1967)
Mechanofaktura, ok. 1960

olej, płótno / 46,5 x 66,5 cm
sygn. p.d.: H. BERLEWI na odwrocie cztery stemple „Atelier Berlewi” w załączeniu ekspertyza Adama Konopackiego

Estymacja:
150 000 - 200 000 zł ●
35 047 - 46 729 EUR
41 096 - 54 795 USD

140 000 zł*
32 711 EUR
38 357 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.