79. Stanisław Fijałkowski - 16 VI 2005

    Wojciech Fangor
    - E44, 1966

    Jarosław Modzelewski
    - Fala, 1983

Fijałkowski. Malowanie painting, z serii: Kolekcja Andzelm Gallery 7, wyd. Apostolicum, Ząbki 2008, s. 51.

Nr katalogowy: 79

Stanisław Fijałkowski (1922)
16 VI 2005, 2005

węgiel, akryl, akwarela, płótno / 116 x 89 cm
sygn. na blejtramie : Fijałkowski 16 VI 2005 | 30/2005

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 356 - 21 029 EUR
19 179 - 24 658 USD

60 000 zł
14 019 EUR
16 439 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.