80. Jarosław Modzelewski - Fala

    Stanisław Fijałkowski
    - 16 VI 2005, 2005

    Janusz Orbitowski
    - S-VI, 1970

Warszawa, kościół Nawiedzenia NMP, Chaos – człowiek – absolut, 1984.
Warszawa, Pracownia Dziekanka, Kobieta ucieka z masłem – Gruppa, 21 maja 1984.
Warszawa, Pracownia Dziekanka, Wybrane zagadnienia z problematyki malarstwa sztalugowego w aspekcie pracy własnej, 17–25 marca 1986.

Kurzac M., Michalski J., Sitkowska M., Tarabuła M., Jarosław Modzelewski. Obrazy 1977–2006, wyd. Galeria Zderzak, Kraków 2006, s. 149, poz. 54.

Nr katalogowy: 80

Jarosław Modzelewski (1955)
Fala, 1983

olej, płótno / 69 x 204 cm
opisany na odwrocie: Jarosław Modzelewski 1983 „FALA” olej 204x69

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 692 - 23 365 EUR
21 918 - 27 398 USD

75 000 zł*
17 524 EUR
20 548 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.