81. Janusz Orbitowski - S-VI

    Jarosław Modzelewski
    - Fala, 1983

    Władysław Jackiewicz
    - Akt, lata 80. XX w.,

Nr katalogowy: 81

Janusz Orbitowski (1940)
S-VI, 1970

olej, płótno / 101,5 x 81,5 cm
sygn. na odwrocie: JANUSZ ORBITOWSKI 1970 S-VI 100 X 80

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 337 - 3 505 EUR
2 740 - 4 110 USD

16 000 zł
3 739 EUR
4 384 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.