82. Władysław Jackiewicz - Akt, lata 80. XX w.

    Janusz Orbitowski
    - S-VI, 1970

    - Akt, 1962

Nr katalogowy: 82

Władysław Jackiewicz (1924)
Akt, lata 80. XX w.

olej, płótno / 114 x 146 cm
sygn. p.d.: Jackiewicz

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 505 - 4 673 EUR
4 110 - 5 480 USD

14 000 zł
3 272 EUR
3 836 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.