98. Edward Dwurnik - Chrystus na górce z cyklu Krzyż

    - NEW YORK, 2017

Nr katalogowy: 98

Edward Dwurnik (1943)
Chrystus na górce z cyklu Krzyż, 1979

olej, płótno / 73,5 x 54 cm
sygn. l.d.: E. DWURNIK CHRYSTUS NA GÓRCE opisany na odwrocie: E. DWURNIK 1979 NR: 6.X.579

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł ●
1 870 - 2 337 EUR
2 192 - 2 740 USD

13 000 zł
3 038 EUR
3 562 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.