31. Marek Żuławski - Odpoczynek rybaka

    Bolesław Biegas
    - Zamyślony, lata 20 XX w.,

    Jan Peszke (Jean Peské)
    - Park w ogrodach Rodina,

Proweniencja

Nr katalogowy: 31

Marek Żuławski (1908 - 1985)
Odpoczynek rybaka

olej, płótno / 100 x 90 cm

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 814 - 8 140 EUR
6 632 - 9 284 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.