44. Mela Muter - Pejzaż portowy z Collioure, lata 20. XX w. / Aleja z trzema kobietami, 1905

    Mela Muter
    - Rue Mouffetard, 1920

    Władysław Lam
    - Martwa natura,

Proweniencja

Trójmiasto, kolekcja prywatna
zakup w londyńskim domu aukcyjnym (lata 90. XX w.)
Londyn, kolekcja prywatna
Kolonia, Galerie Gmurzynska
San Francisco, Maxwell Galleries

Kolonia, Galerie Gmurzynska, Mela Muter, 1967.
San Francisco, Maxwell Galleries, Mela Muter, 1966.

Nr katalogowy: 44

Mela Muter (1876 - 1967)
Pejzaż portowy z Collioure, lata 20. XX w. / Aleja z trzema kobietami, 1905

olej, płótno / 65 x 53 cm
sygn. l.d.: Muter (Pejzaż portowy z Collioure) na odwrocie na blejtramie dwie nalepki z opisem obiektu – Maxwell Galleries w San Francisco oraz Galerie Gmurzynska w Kolonii

Estymacja:
250 000 - 350 000 zł ●
58 140 - 81 396 EUR
66 313 - 92 839 USD

290 000 zł
67 442 EUR
76 924 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.