45. Władysław Lam - Martwa natura

    Mela Muter
    - Pejzaż portowy z Collioure, lata 20. XX w. / Aleja z trzema kobietami, 1905,

    Jan Cybis
    - Martwa natura z zielonymi owocami, 1949

Kraków, Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych, Władysław Lam. Wystawa monograficzna, 1938.
Warszawa, Instytut Propagandy Sztuki, 1938.

Nr katalogowy: 45

Władysław Lam (1893 - 1984)
Martwa natura

olej, płótno / 60 x 72 cm
sygn. l.g.: W. Lam na blejtramie nalepki: Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z opisem pracy, Instytutu Propagandy Sztuki (z opisem pracy i tytułem Wołyńskie dzbanki) oraz dwie częściowo uszkodzone

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
6 977 - 9 303 EUR
7 958 - 10 611 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.