57. Aleksander Kobzdej - Kompozycja, 1959

    Henryk Musiałowicz
    - z cyklu Portret z wyobraźni, 1962/64,

    Magdalena Abakanowicz
    - Linnen and sisal, 1974,

Nr katalogowy: 57

Aleksander Kobzdej (1920 - 1972)
Kompozycja, 1959

olej, płótno / 73 x 60 cm
sygn na odwrocie: Aleksander Kobzdej 1959

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 628 - 16 280 EUR
13 263 - 18 568 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.