65. Stefan Gierowski - Ob. DLVIII, 1986

    Zdzisław Beksiński
    - DX, 1990,

    Tadeusz Dominik
    - Bez tytułu (Deszcz), lata 80. XX w.,

Proweniencja

kolekcja prywatna, Polska
Galeria Zapiecek, Warszawa

Nr katalogowy: 65

Stefan Gierowski (1925)
Ob. DLVIII, 1986

olej, płótno / 199,5 x 69,5 cm
sygn. na odwrocie: s. gierowski/ Ob DLVIII 1986. na blejtramie nalepka Galerii Zapiecek

Estymacja:
140 000 - 200 000 zł ●
32 559 - 46 512 EUR
37 136 - 53 051 USD

155 000 zł
36 047 EUR
41 115 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.