80. Stanisław Fijałkowski - 27.VIII.94, 1994

    Piotr Kowalski
    - Manipulateur 4, 1969,

    - Akt, 1980,

Ząbki, Andzelm Gallery Galeria Sztuki Współczesnej, Fijałkowski. Malowanie, 2008.
Poznań, Muzeum Narodowe w Poznaniu, Stanisław Fijałkowski, 2003

Fijałkowski. Malowanie [katalog wystawy], wyd. Andzelm Gallery Galeria Sztuki Współczesnej, Ząbki 2008, poz. 41.
Stanisław Fijałkowski [katalog wystawy], wyd. Muzeum Narodowe w Poznaniu, Poznań 2003, s. 213, poz. 136.

Nr katalogowy: 80

Stanisław Fijałkowski (1922)
27.VIII.94, 1994

olej, płótno / 116 x 89 cm
sygn. na blejtramie: S. FIJAŁKOWSKI – 27 VIII 94 13/94

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 605 - 23 256 EUR
21 221 - 26 526 USD

75 000 zł*
17 442 EUR
19 894 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.