84. Edward Dwurnik - Chrystus na podwórku z cyklu Krzyż, 1979

    Józef Hecht
    - Dżungla,

    - Czterech robotników na tle fabryki, 1984,

Nr katalogowy: 84

Edward Dwurnik (1943)
Chrystus na podwórku z cyklu Krzyż, 1979

olej, płótno / 73,5 x 54,5 cm
sygn. l.d.: E.Dwurnik 79 CHRYSTUS NA PODWÓRKU opisany na odwrocie: E. DWURNIK 1979 NR: 2 X 575 na odwrocie dwie nalepki z opisem pracy

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł ●
1 861 - 2 791 EUR
2 123 - 3 184 USD

35 000 zł
8 140 EUR
9 284 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.