85. Edward Dwurnik - Czterech robotników na tle fabryki, 1984

    - Chrystus na podwórku z cyklu Krzyż, 1979,

    Igor Mitoraj
    - Les mains, 1978,

Ostrów Wielkopolski, Galeria Sztuki Współczesnej, 14.04 – 11.05. 1989.
Londyn, Benjamin Rhodes Gallery, Edward Dwurnik, 8.04. – 16.05.1987.

Nr katalogowy: 85

Edward Dwurnik (1943)
Czterech robotników na tle fabryki, 1984

olej, płótno / 146 x 114 cm
sygn. p.d.: CYKL XVI ROBOTNICY NR 72 | 942 |CZTERECH ROBOTNIKÓW NA TLE FABRYKI opisany na odwrocie: 942 1984 E.DWURNIK NR:XVI – 72 – 942 na blejtramie nalepki Benjamin Rhodes Gallery w Londynie oraz Galerii Sztuki Współczesnej w Ostrowie Wielkopolskim

Estymacja:
70 000 - 90 000 zł ●
16 280 - 20 931 EUR
18 568 - 23 873 USD

105 000 zł
24 419 EUR
27 852 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.