90. Jan Pamuła - Seria komputerowa I, 1990

    Victor Vasarely
    - Rzeźba kinetyczna o formie sześciokąta,

    Rafał Bujnowski
    - Jezdnia, 2004,

Proweniencja

Kraków, Galeria Starmach, Jan Pamuła. Obiekty geometryczne, retrospekcja, 2001.

Nr katalogowy: 90

Jan Pamuła
Seria komputerowa I, 1990

akryl, płótno / 73 x 73 cm
sygn. p.d.: J. PAMUŁA 90 opisany na blejtramie: Kraków JAN PAMUŁA 1990 SERIA KOMPUTEROWA I

Estymacja:
8 000 - 12 000 zł ●
1 861 - 2 791 EUR
2 123 - 3 184 USD

9 500 zł
2 210 EUR
2 520 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.