91. Rafał Bujnowski - Jezdnia, 2004
Nr katalogowy: 91
Rafał Bujnowski (1974)
Jezdnia, 2004
olej, płótno / 30 x 42 cm
sygn. na odwrocie: BUJNOWSKI / 2004
- Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 814 - 8 140 EUR
6 632 - 9 284 USD
22 000 zł*
5 117 EUR
5 836 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018
11 grudnia 2018 r. godz. 19.00
22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.