82. Jerzy Nowosielski - Akt z lusterkiem

    - Akt, 1980,

    Józef Hecht
    - Dżungla,

Proweniencja

dar od artysty

Muzeum Narodowe w Poznaniu, Jerzy Nowosielski, 28.03. – 30.05.1993
Muzeum Narodowe we Wrocławiu, Jerzy Nowosielski, 25.06. – 19.09.1993.
Warszawa, Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Jerzy Nowosielski, 4.10. – 1.11.1993.

Jerzy Nowosielski [katalog wystawy], wyd. Muzeum narodowe w Poznaniu, 1993.
Jerzy Nowosielski [katalog wystawy], wyd. Zachęta Państwowa Galeria Sztuki, Warszawa, 2003, s. 636

Nr katalogowy: 82

Akt z lusterkiem

olej, płótno, 81,5 x 56 cm /
sygn. na odwrocie: Jerzy Nowosielski 1980

Estymacja:
180 000 - 300 000 zł ●
41 861 - 69 768 EUR
47 746 - 79 576 USD

250 000 zł
58 140 EUR
66 313 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 11 GRUDNIA 2018

11 grudnia 2018 r. godz. 19.00

22 listopada - 11 grudnia, 2018 r.