42. Józef Citak - Nikifor malujący

    Jan Horeszko
    - Portret Nikifora, lata 60. XX w.,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja Barbary i Jerzego Wojnarów
zakup od artysty

Nr katalogowy: 42

Józef Citak (1921 - 2001)
Nikifor malujący

(rzeźba pomalowana przez Nikifora) drewno lipowe polichromowane, 24 x 20 x 15 cm /
na ramie stołu napis ręką Nikifora: KRYNICA NETYFOR MALARZ

Cena wywoławcza:
3 000 zł
700 EUR
800 USD

3 800 zł
886 EUR
1 014 USD

NIKIFOR - Wystawa oraz Aukcja Prac 20 listopada 2018

20 listopada 2018 r. godz. 19.30

9 - 20 listopada, 2018 r.