46. Lech Kunka - Kompozycja

    Henryk Stażewski
    - Relief Bleu-Rose, 1967

    Zdzisław Stanek
    - Brzozy - Światłodrzewa IV, 1966

Nr katalogowy: 46

Lech Kunka (1920 - 1978)
Kompozycja

olej, płyta / 69 x 49 cm
sygn.l.d. Lech Kunka

Cena wywoławcza:
7 000 PLN

Estymacja:
8 000 - 10 000 PLN

8 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00