11. Stanisław Gałek - Prządka

    Jacek Malczewski
    - Przy studni, pocz. XX w,

    Aleksander Laszenko
    - Akt, 1935,

sygn. p.d.: St.Gałek

Nr katalogowy: 11

Stanisław Gałek (1876 - 1961)
Prządka

olej, płótno / 77.5 x 58 cm

Cena wywoławcza:
12 000 zł
2 899 EUR
3 077 USD

Estymacja:
13 000 - 15 000 zł
3 141 - 3 624 EUR
3 334 - 3 847 USD