27. Jerzy Kossak - Patrol

    Wincenty Wodzinowski
    - Zaloty,

    Roman Kramsztyk
    - Mężczyzna w meloniku (Portret Matteo Hernandeza),

 sygn. p.d.: Jerzy Kossak

Nr katalogowy: 27

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Patrol

olej, płótno / 60 x 90 cm

Cena wywoławcza:
35 000 zł
8 455 EUR
8 975 USD

Estymacja:
40 000 - 50 000 zł
9 662 - 12 078 EUR
10 257 - 12 821 USD