1. Adam Setkowicz - Przed chatą
Następny
Adam Setkowicz
- Scena w lesie,
sygn. p.d. Setkowicz
Nr katalogowy: 1
Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Przed chatą
olej, tektura / 23 x 33 cm
- Cena wywoławcza:
4 000 zł
967 EUR
1 026 USD
- Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 450 - 1 691 EUR
1 539 - 1 795 USD