2. Adam Setkowicz - Scena w lesie

    Adam Setkowicz
    - Przed chatą,

    Władysław Malecki
    - Pejzaż Górski, 1894,

sygn. A. Setkowicz

Nr katalogowy: 2

Adam Setkowicz (1875 - 1945)
Scena w lesie

olej, tektura / 23 x 33 cm

Cena wywoławcza:
4 000 zł
967 EUR
1 026 USD

Estymacja:
6 000 - 7 000 zł
1 450 - 1 691 EUR
1 539 - 1 795 USD