26. Wincenty Wodzinowski - Zaloty

    Wojciech Kossak
    - Przemarsz kawalerii przez most, 1931,

    Jerzy Kossak
    - Patrol,

 sygn. p.d.: W.Wodzinowski

Nr katalogowy: 26

Wincenty Wodzinowski (1866 - 1940)
Zaloty

olej, tektura / 75 x 98 cm

Cena wywoławcza:
10 000 zł
2 416 EUR
2 565 USD

Estymacja:
12 000 - 15 000 zł
2 899 - 3 624 EUR
3 077 - 3 847 USD