50. Karolina Chorązka - bez tytułu, 2011

    Mateusz Rafalski
    - Nagonka, 2011,

    Jakub Janyst
    - Sanctuary, 2014,

opisany na odwrocie: K. Chorązka-Paluch

(ur.1984 r.) w latach 2004-2009 studiowała na ASP w Krakowie. Dyplom uzyskała w Pracowni Malarstwa prof. A. Wsiołkowskiego. Autorka wystaw indywidualnych: Filharmonia Krakowska im. K. Szymanowskiego (2004, 2005); Biblioteka Publiczna, Kozienice (2004); Galerii Innowacji, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy, Bydgoszcz (2013); Muzeum Regionalne im. T. Mikockego, Kozienice (2014). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Galeria Solvay, Kraków (2007); Galeria Schron Sztuki, Uniwersytet Rzeszowski, Rzeszów (2007); Galeria PWST, Kraków (2007); Wyższa Szkoła Zawodowa, Sanok (2008); Galeria Grodzka, Kraków (2008); Mistrz i Uczniowie, Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Tarnogórskiej, Tarnowskie Góry (2008); Pałac Sztuki, Kraków (2009); Inspiracja - Garbatka-letnisko, Szkoła Drzewa Garbatka-Letnisko (2014); Nowi członkowie ZPAP, Galeria Pryzmat, Kraków (2014).

Nr katalogowy: 50

Karolina Chorązka (1984)
bez tytułu, 2011

olej, płótno / 120x115 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda