83. Iwona Delińska - Trzy, 2014

    Małgorzata Pabich
    - bez tytułu (dyptyk), 2014,

  sygn. l.d. Delińska, opisany na odwrocie: Delińska "TRZY" 2014

(ur. 1963 r.) studiowała na Wydziale Architektury Wnętrz i na Wydziale Malarstwa w ASP w Gdańsku w latach 1985-1992. Dyplom w Pracowni Tkaniny Unikatowej zrealizowała w pracowni prof. B. Świderskiej, aneks w Pracowni Grafiki Warsztatowej u prof. Cz. Tumielewicza. Uczestniczka wystaw: Weberkate Galerie, Kiel, Niemcy (1990); Galeria ZPAP, Gdańsk (1992); Galeria Punkt, Gdańska Grafika Roku, Gdańsk (1992); Centralne Muzeum Włókiennictwa – Łódź (1992); El Campo, Cafe&Gallery, Berlin, Niemcy (2005); Agora Gallery, New York, USA (2006); Galeria K. Napiórkowskiej, Warszawa (2007); V Międzynarodowe Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej, Gdynia (2010); Galeria Teatralan, Gdynia (2011); Galeria 63, Sopot (2011).

Nr katalogowy: 83

Iwona Delińska (1963)
Trzy, 2014

akryl, płótno / 80 x 100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

1 200 zł
290 EUR
357 USD

8 Aukcja Supermłoda