59. Kamila Gruszecka - Przenikanie, 2014

    Daria Grajek
    - Baletnica z muszlą, 2014,

    Paulina Penc
    - When I first saw you I was deep in clear blue water, 2014,

  sygn.

(ur. 1989 r.) w 2014 r. uzyskała dyplom z malarstwa w pracowni prof. L. Misiaka w krakowskiej ASP. Uczetniczka wystaw: Wystawa absolwentów ASP Niezła Stuka, Galeria w Bronowicach, Kraków (2014); Artystyczna Podróż Hestii, Dom Braci Jabłonowskich, Warszawa (2014); Najlepsze dyplomy 2013/2014, Pałac Sztuki, Kraków (2014); Spotkanie w Bibliotece, WBK, Kraków (2014); Rabia, Galeria ATTIS, Kraków (2014); Kobiety o kobietach, Galeria Sztuki Batko, Świątniki Górne (2014); Oblicza Azji, Muzeum Sztuki Współczesnej, Radom (2014); Oblicza Azji, Muzeum Etnograficzne, Warszawa (2013); Kwiaciarnia, Zamek, Otmuchów (2013); Jeżeli. Studenci z pracowni prof. L. Misiaka. Collegium Maius Uniwersytetu Jagiellońskiego, Kraków (2013); Ciało. Rysunki studentów pracowni prof. B.Bortnik-Morajdy, Galeria Floriańska 22, Kraków (2013); Sztukobranie III, Mały Rynek, Kraków (2013); Tkanina artystyczna z pracowni prof. L. Kulki, MOKSiR, Chrzanów (2013); Powiązania 2. Wystawa studentów ASP w Krakowie. Polski Instytut, Düsseldorf (2013); Powiązania 1. Wystawa studentów ASP w Krakowie. Polski Instytut, Düsseldorf (2012); Sztukobranie II, Klub po Jaszczurami, Kraków (2012); Sztukobranie I, Artefact Cafe, Kraków (2012); Kolekcje rysunków. Wystawa rysunku studentów pracowni prof. B. Bortnik-Morajdy, Galeria Promocyjna ASP, Kraków (2012); Partytury graficzne. II edycja. Kolanko No 6, Kraków (2011); Partytury graficzne. I edycja. Klub Pauza, Kraków (2011); Coś o kobietach, Kino Moskwa, Kielce (2008); Intro, Plexus Gallery, Kraków (2008).

Nr katalogowy: 59

Kamila Gruszecka (1989)
Przenikanie, 2014

olej, płótno / 80x40 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda