33. Natalia Karasińska - Żółcienie, 2009

    Joanna Szostak
    - Pejzaż emotywny, 2013,

    Radosław Jastrzębski
    - W parku na koncercie II, 2014,

Opis: akryl, płotno, 60x60 cm, sygn. p.g.: N.KARASIŃSKA, opisany na odwrocie: N. KARASIŃSKA

(ur. 1987 r.) jest absolwentką Wydziału Malarstwa ASP we Wrocławiu. Wyróżniona na 22. Ogólnopolskim Przeglądzie Malarstwa Młodych Promocje, Legnica (2012). Stypendystka Rektora ASP we Wrocławiu (2011-2012). Autorka wystaw indywidualnych: Kompozycje liniowe, Galeria Pałacu Kultury Zagłębia Bez podziału, Dąbrowa Górnicza (2012); Podążając za punktem, Galeria g.44A, Katowice (2012). Uczestniczka II Przeglądu Młodej Sztuki Świeża Krew, Galeria Socato, Wrocław (2012) oraz 7 Międzynarodowym Triennale Grafiki Art – Bitola, Macedonia (2012).

Nr katalogowy: 33

Natalia Karasińska (1987)
Żółcienie, 2009

akryl, płótno / 60x60 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda