77. Mariusz Krakówko - Time Guard, 2012

    Daria Alicja Ostrowska
    - Legenda o miejscowej zielarce, 2014,

    Ziemowit Fincek
    - Zagubiony, 2014,

opisany na odwrocie: Mariusz Krakówko "Time Guard" 2012

(ur. 1983 r.) jest absolwentem Wydziału Architektury i Urbanistyki WSEiZ w Warszawie. Dyplom zrealizował pod kierunkiem prof. W. Zabłockiego. Jest praktykującym architektem. Uprawia streetart. Autor wystawy indywidualnej w warszawskim klubie Dobranocka (2012).

Nr katalogowy: 77

Mariusz Krakówko (1983)
Time Guard, 2012

szablon, spray, płótno / 80x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda