32. Joanna Szostak - Pejzaż emotywny, 2013

    Dariusz Grajek
    - Thank You John..., 2014,

    Natalia Karasińska
    - Żółcienie, 2009,

opisany na odwrocie: Joanna Szostak, "PEJZAŻ EMOTYWNY" 2013 akryl, płótno 80x100 cm

(ur. 1984 r.) w latach 2004-2009 studiowała na Uniwersytecie M. Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dyplom z malarstwa zrealizowała pod kierunkiem prof. W. Wróblewskiego w 2009 r. Autorka wystawy indywidualnej 99% Malarstwa w BWA Galerii Sanockiej, Sanok (2010). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Skład Doczepiony, Ośrodek Kultury i Sztuki Resura Obywatelska, Radom (2014); Obecności i powroty, BWA Galeria Sanocka, Sanok (2014); 5. Ogólnopolski Konkurs na Obraz dla Młodych Malarzy im. M. Michalika, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2010, 2014); 9. Triennale Małych Form Malarskich, Galeria Sztuki Wozownia, Toruń (2013); Ogrody, Zamek Książ, Galeria BWA, Wałbrzych (2013); I Międzynarodowy Konkurs Artystyczny Pejzaż współczesny, Miejska Galeria Sztuki, Częstochowa (2013); 11. Międzynarodowy Jesienny Salon Sztuki, BWA, Ostrowiec Świętokrzyski (2012); Międzynarodowe Triennale Malarstwa Regionu Karpat Srebrny Czworokąt, Przemyśl (2012); Malarze Zakładowi, Galeria Instytutu Sztuk Pięknych Zajezdnia, Lublin (2012); Wiedzieć to także widzieć, BWA Galeria Sanocka, Sanok (2012); Obraz, Grafika, Rzeźba roku 2011, BWA, Rzeszów (2011); Wnętrze, Fundacja Zielona Marchewka, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Warszawa (2011); XI Biennale Plastyki Krośnieńskiej, BWA, Krosno (2010); Do zobaczenia, Galeria Biała, Lublin (2006).

Nr katalogowy: 32

Joanna Szostak (1984)
Pejzaż emotywny, 2013

akryl, płótno / 80x120 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

0 zł
0 EUR
0 USD

8 Aukcja Supermłoda